Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
BEN HER BAHAR MUTSUZUM – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

BEN HER BAHAR MUTSUZUM

By 01 Aralık 2008No Comments

Hayat! ne garip ne zaman hangi yüzünü göstercegi belli olmuyor.Bazen mutlulugun en güzelini yaşatırken bazen acının en büyügü ile senı yıkabiliyor.kimini kahkalarla güldürürken kimini hıçkıra hıçkıra aglatabiliyor.şans bir kere senden yana olursa sırtın yere gelmiyor,ama aksi olursa ölene dek mutlu olmak hayal kurmakla kalıyor, Yani bazıları hayatı yaşıyorken bazıları sadece yaşamak zorunda kalıyor,onada yaşamak denirse.Hayatta birde yaşayacagın en acı şey sevilmemek,,,,,,,, başkalrından sevgi ummak, Mutlu olanları kıskanmak, Hayat acımasız insanlar dahada acımasız, kalbının onun için çarptıgını bılip onun kalbininde başkası için çarptıgını bılmek ölümden beter. Öyle biran geliyorkı neden bu dünyaya geldim diyorsun ve başkalarıyla kendini kıyaslıyorsun,sonundada sadece aglıyorsun.Ama bilmiyorsunki mutluluk ne zaman kiminle kapını çalacak……….

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.