Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Gelme artık gecelerime… – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Krizantem Misali

Gelme artık gecelerime…

By 31 Ocak 2011Nisan 20th, 20112 Comments

Seni gördüm dün gece, güzeldi… Sarıldık, güzeldi… Dokundum,  güzeldi… ve tertemizdi yüzün, öptüm.. Gözlerim kapalı…

Bırakmamak geldi içimden ama rüya işte!  Adı yokluk olsada varlığının, sabah gözlerimi açtığımda keşkelerle başlayan kamyonlar dolusu cümleler kurduysamda, ne seni ne de başkasını artık yürekten sevemeyecek kadar profesyonel olsamda, güzeldi…

Ne kadar zamansız zamanlar geçti üstümüzden hatırlamıyorum. Güzel kalan yaralar vardır bilirmisin.. Sende benim için, artık ancak izi belli olan, zaman zaman yanlış bir dokunuş yada mevsimsiz bir yağmurla sızlayan ama hep güzel kalan yaramsın benim. Bazen vakitsiz bir yağmur, yanlış bir dokunuş, yada inkarlarımın gizlediği itiraflarla sızlayan yüreğimde saklı da olsan, yoksanda, doldurulsanda, burdayım diyen bir sessin işte.. Sesten ibaret olmayan aslında.! Aynada bazen kendime bile selam veremezken üstelik..

Bugün günlerden soğuk,avuçlarım seni üşüyor… Şairin dediği gibi belkide: ”En ücra yerlerime, alyuvarlarıma, kılcal damarlarıma kadar, ruhuma kadar bıktım! İliklerime, gömlek ceplerime kadar sızan bu Allah’sız yağmurundan!!”

Seni gördüm dün gece, güzeldi…

Dokundum, güzeldi…

İnanmazsın, bu kadarı bile zulüm,

gelme artık gecelerime!

2 Comments

  • HİTAF dedi ki:

    güzel..aşk gibi..yok yok o kadar ucuz değil bu..daha derinden..daha sıcak..daha yürekten…sevda gibi…yanık bir yüreğin sevdası..yanık…yanık yürek diyince acınası bir yürek düşmesin aklınıza..yanmış bi kere..ateşten korkmaz yani..kendi nasılsa yanmış..yavuklusundan başka kim varsa,kim varsa….ama kim varsa,tek kibrit çöpünde yakabilir…beklenen gibi yukarıdaki yazılan..beklemeye değen gibi..onca ızdıraplı günleri,yokluğunda seni filistin askısına asıp kollarını çıtırdata,ama yinede beklediğin gibi..İstanbul’un seni boğması,üstüne üstüne gelmesi gibi tüm insanların sokakta yürürken…sonra yolunun boğaza düşmesi gibi..okuduğunda alice nin harikalar diyarına çıktığı kapı gibi…bilemedim nasıl anlatacağımı..uzun lafın kısası…10 numara olmuş..yüreğe sağlık….vesselam….

  • hazal dedi ki:

    Nasıl beni her seferinde yakabiliyorsun anlıyamadım gitti ya 😉 ne desem boş mükemmelsin sen .

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.