Skip to main content
Sizden Gelenler

Gidişine Ağıt

By 21 Ağustos 20082 Comments
böyle bir günde terketmiştin beni ağustostu yaz mevsiminin son demlerini yaşıyordu şehir, aslında ne yalan söyliyeyim o sabah bir hüzünle uyanmıştım birşeyler olacağından kötü birşeyler olacağından korkarak başlamıştım güne. Ayrılık kokan parfümünü sürdün geldin yanıma, dudaklarında hoşçakal rengi bir ruj, yürüyüşün geri geri gidiyordu sanki, ellerin merhabaya değilde elvedaya açılmış gibiydi korkuyordum kötü birşeyler olacaktı.Oysa ne güzel başlamıştık seni sevmiştim söz vermiştik birbirimize hiç ayrılmayacaktık. gidiyorum dedin kendine iyi bak herşey buraya kadarmış gidiyorum bu kadar herşey bu kadar basitmiş meğer senin gözünde gitmek bu kadar kolaymış ,ben ikimiz için bir dünya hayal ederken senin için bu kadar erken bir son.şimdi sensiz ne yana baksam hüzün ne yana baksam yüzün .

2 Comments

  • emel dedi ki:

    gerçekten zevk alarak okudum… terk edilişleri çok iyi bilirim iç sızlatırlar ve giden değilde terk eden kolay kolay unutulmaz.

  • filiz bağcı dedi ki:

    terk etti evet onu unutmak kolay olmayacak ama ben hiç bir zaman unutamamki onu bekliyecem taki benim sevgime inanana dek bu ömür böyu sürse bile bekliyecem düşünü kurdugum veysiyi onu halen her şeyden çok seviyorum yüreyine sağlık çok güzel olmüş

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.