Skip to main content
Sizden Gelenler

Hadi Git

By 22 Ocak 20083 Comments
kinayeli bütün sözlerim ayyuka çıktı . seni gizli öznelere saklayarak anlatamaz oldum . miş li vurup dilime gelecek zamanların tüm anlatım kelimelerine sıralıyorum yüreğimi.. bir başlıyorsun ya hanii bir bitimin olmaksızın sürüp gidiyorsun ,hikayelerim hiç bitmiyor yeni den eskileri yazıyorum yeniden senin eskilerini . sokakları olmadığı için cadde çocuklarının oyun adı minyatür kale maçlarda yaşıyorum seni … hayatın ….. kuçak kuçak kaçma eğilimli minyaür maçlar yapıyor yüreğim … toplu hucuma kalkıyorum toplu defans yapıyorum ne yendiğim belli , nede yenildiğim . taçtan cıkıyorsun dışarı birisi seni oyuna elle sokacak birazdan bilinciyle yaklaşıyorum güne . sabah olacak ya sen düşeceksin ya , güneşime sen bulanacaksın ya bana .. toplarım hep taç olmaya eğilimli uzattım kafamı kale ağzında ha gol , ha değil……… şık vuruş olsun ,hayata karşı . kinayesi bitiyor damaklarımdan tadların.. anlatmak öyle kolay olsaydı keşke . maçlarla seni şimdi nasıl yazılır bilmiyorum o eşsiz gamzenin hakkı sayfalara.. şimdi nasıl yazılır bilmiyorum .şen şakrak konuşmaların.. dostluğunu arkadaşlığını anlat anlatamam ..

bilmem ki ben dostluğu ben sohbeti, ben anlatam ki sensizliği .nedir… kurur ağzım anlatamam seni sensizliğe. bi kere yüreğim dayanamaz . bikere kelimelerim küser bana , bi kere edebiyat kabul etmez seni özlemlerimde yazmaya ,hani bide .. seni ben kabul etmem başkaları gibi uzaktan yorumlamaya.. seni benden gelmiş ,içimden geçmiş gibi yazdıkça yazabiliyorum … ben başkası gibi dostluğunu anlatamamkii git hadi başımdan … hiç gelmediğin misal kabul edeyim .. git hadi başımdan sevda yarım ağız şizofrenik bağlantıdır diyeyim …hadi git başımdan yellerin süpürmüş olsun tüm heyecanlarımı.. hadi git ben seni bilmemiş olayım.. hadi git kapıyı usul usul çek üzerime uykumda senin hülyalarından uyanmıyayım ..hadi git … suda çıkartma , izin kalsın kızmasın bana kimseler ..hadi git, ayak tozunda kalmasın eşiğimde sevdamın . ve kirlenmiş hiç bir çocuk süpürmesin can kırıklarını hallıarın altına ..hadii git ,üzerimi örtmemiş ol . hadi git terli terli su içmiş olayım ve çok fena öksürür olmuş olayım hadi git sallansın ağaçlarda son defne yaprağı güz yorgunu… git ALLAHINI SEVERSEN gittttt ben seni hiç bilmemiş olayım …..

3 Comments

 • lıza dedi ki:

  kelımelere dökülenlerı yureyınde ıstıyormu
  yoksa sadece bır kızgınlık anında kaleme dökülenlermı sevdan
  karşılıksızda olsa sevgıler. acıtsada kanatsada yureyı sam yelının tatlı esıntısı gıbı vazgece bılırmısın. Gerçekten gözlerının içine baka baka gıt diye bılırmısın???

  Her zaman oldugu gıbı çok guzel yazmışsın.Bır sonrakı yazını beklıyecegım.

 • SILA dedi ki:

  yüregine saglık kardeşim süper olmuş

 • tuBa dedi ki:

  🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.