Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
İblisin Romantik Saatleri Bunlar – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

İblisin Romantik Saatleri Bunlar

By 08 Mart 2008One Comment
İBLİSİN ROMANTİK SAATLERİ BUNLAR:
GECE ÜÇ’TE HAYRINA YAĞMALADIM TÜM DÜŞLERİ
Çok değil zaman zaman oluyor bende nedenini bilmediğim bir istekle kapalı kapının eşiğinden sızasım geliyor evine ..öyle her zaman değil ara ara oluyor bende .Kopuk kopuk hayatının içinden geçenlere takılmak . Bir düş dilemek; gözlerimi inadına seni görene kadar sıkmak , yummak yani , yüze kadar saymak, bine kadar saymak önümde arkamda sobe olabilecek kimseler kalmayana kadar saymak . Belkide içimden hep ebe kalmak geçiyor tüm seni görmem olası düş oyunlarında ..Öyle her zaman değil ara ara oluyor bende bakasım geliyor hiç tanımadıklarımın ardından her zaman uğurlamaya hazırım yani tüm insanları ,araçları , hayvanları ,tüm şehri. Hiç kimse kimsesiz hissetmesin kendini diye misyon üstlenmişim gibi geliyor bana ..Keyfinden ağlayan bebeklerle sıra kurup ağlayacak potansiyel bile var bende .. Çokça değil ama ara ara oluyor bende başını kaldırıp gökyüzüne yağmurları peri pırıltısına benzettiğimiz çarşılara nur yağdırıyorum şimdilerde .. Şikayet babaında alma perilerin gelmez oldu bu aralar ..Sen yoksun diye ..

Öyle har zaman değil ara ara oluyor bende bi düşüyorsun aklıma. Bıraktığım sıgaralara arsızca uzanıyor ellerim .Bir nefes cekiyorum , bir seni içime .. Öyle her zaman değil ara ara oluyor bende gözlerime doluyor seninle baktığımız denizler .Sonra ellerin terliyor ellerimde, utangaç bir gülümseme beliriyor yüzümüzde kalabalıklardan koşar adım kaçıyoruz gene .Tanınırız ,yakalanırız diye ellerin cözülüyor ellerimden gitmelerin oluyor hala .. Herzaman değil bazen insaları kandırsım geliyor gene .. utangaç bir gülümseme takıyorum hala eskisi gibi yanaklarıma .. yakam da kırmızı karanfilin ucuzluğundan sebep gül süslü verilmiş karanfillerle bekliyorum seni.iskele üzerinde . Ben rahat bişeyler alıyorum sen içki koyuyorsun kadehlere . O en sevdiğin filmin müziği, mumlar hiç bitmiyor gece sanki onaltı saat hala sabah olmuyor.. Sonra mı artık ben kanıyorum … Öyle her zaman değil ara ara düşünüyorum seni, beni sorma diyorum aynıyım işte .İyi dostluklar da edindim, senden sonra .Rezilce tanışmalarda yaşadım . Çok sevdim dediklerim de oldu ,hiç sevmediklerimde. Sevildiğiminde bahsi geçer sevmeyende vardır elbette ..Öyle her zaman değil bazen ,uzak gemiler geçiyor benden .senin gidişin geliyor aklıma rüzgarın saçlarını savurupta gözüme vurmasından sonra sızıyor yarama bir tuzlu gözyaşı daha. Sonra bir bağırıyorum seni kimseler bilmiyor .. Bir bağırıyorum seni kimseler duymuyor .Sonra bir bağırıyorum senin ellerin terliyor avuçlarımda ..Ben yakama utangaç bir karanfil takıyorum.. Yanaklarım da gül süsü verilmiş ucuz bir gülümseme .Öyle her zaman değil ara ara oluyor bende en çokta sarhoş olduğum zamanlarda özlüyorum bide geçenlerde rüyamda gördüm seni..

One Comment

  • Kelimenin sonundaki tek nokta... dedi ki:

    senin o utangac gülümsemeni biliyorum .. utana sıkıla yaparsın yapacaklarını

    Bir düş dilemek; gözlerimi inadına seni görene kadar sıkmak , yummak yani , yüze kadar saymak, bine kadar saymak önümde arkamda sobe olabilecek kimseler kalmayana kadar saymak . Belkide içimden hep ebe kalmak geçiyor tüm seni görmem olası düş oyunlarında ..
    çok hoş olmuş yüreğine sağlık ….

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.