Sizden Gelenler

Kafiyesiz

Hüznümü dinliyorum bu günlerde.. O yarattıgın koca boşlukta.. Duvarlara carpan haykırışlarımın sesini.. Avaz avaz susuyorum.. Kimse anlamıyor!! Bilmiyorum.. Hiçbir şey de oldugu gibi.. Bakıyor göremiyor, konuşuyor ama duyamıyorum… İçimin sessiz cıglıkları.. Tek arkadaşım Zaman geciyor.. Hani bizden oldugu gibi.. Zaman geçiyor.. Acımın saati 12 değil sonsuz sayılıymış meğer. Bitmek bilmeyen bir boşlukta büyüyorum.

Büyürken acıyor, acırken de kanıyorum .. Düşünüyor, düşünüyorum da sadece tökezliyorum.. Konuşuyorum da .. Kelimelerim susmaya meyilli.. Yeter diyorum Yetmiyor… Sensiz zaman şimdide duruyor Acımın yelkovanı beni kovalıyor ..

tutsak

..

7 Yorum

 • Sadık SEVEN

  Çok güzel bir yazi acaba herhangi bir blogumda paylassam bu yaziyi bir sorun cikartirmi bu siteye dün tesadüfen denk geldim İlkay AKKAYA’nin sarki sozlerini ararken… Cok hos elinize yüreginize saglik.
  Bu güzel yazinin herhangi bir blogda paylasimi sorun cikartmiyacaksa bunun cevabini ne zaman alirim acaba… 😉

 • hülya

  bende bu siteden bi kaç yazıyı aldım sormadım 🙂 alırken ama güzel şeyleri başkaları ile paylaşmak bi başka güzel ve burada bi çok güzel yazı var

 • nur

  sarkılarınıza bayılıorum hepsi birbrnden gsl özellikle dudaktan kalbe de sanki yasadıklarınızı yada hasadıklarımızı anlatyr onlar basarılarnzn dewamnı dilerm mükemmel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir