Skip to main content
Sizden Gelenler

Kapıyı kapat

By 18 Ekim 2009No Comments
Kapıyı kapat sessizce, rahatsız ettin yeterince. Mecbursan konuşmaya son sözünü söyle.. Zaman geçiyor. Dedim ki pişman olacağın şeyler yapma, keşke deme demiştim. Sen ne yaptın..ahh ahh bir kez dinlemedin beni.Ama olsun yine de sevmedim mi? Hala da seviyorum..biliyorsun bildiğin için rahatsın.Ama artık dönsende , seviyorum seni desende biliyorsun..yalnızlığım senden eski..bitti vefasız aşkım bitti. Sensizliği bana yaşattın ya, sana bensizliği yaşatıcak bir sen bile bırakmadan gidiyorum.Evet şimdi pişmansın şimdi aldın ayrılığın tadını.. Güzel bi anı olarak kalmalıydın. Bu kısa zamanda nasıl çirkinleştin böyle? nasıl değişir insan bu kadar.

Dedin senden sonra değiştim..Evet çok değiştin.. Şimdi sor vicdanına bencil insan, neden yaptın bunu ne istedin en güzel sevgimden? Cevap basit: Şımardın..çok şımardın Kabul et baban bile bu kadar adam saymamıştı seni..kabul et ilk defa sevildin, ilk defa benliğini gösterebildin korkusuzca.. E ama bunun sonucu böyle mi olmalı mükafatı bu mu? İşte tamda kırılma noktası bu. Şimdi sen ağlıyorsun ben gidiyorum..Ne güzelmiş gitmek, ne haz verici şey.. ama kuşkun olmasın adamım ben çirkinleşmiyeceğim..Ben hep eski uysal sevgilin olarak kalıcam..yalnızca fotoğraflarda..

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.