Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Karanlığa Sığınmak – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Karanlığa Sığınmak

By 15 Temmuz 2008One Comment
ImageZifiri geceler eski fotoğraflarımı tırmalarken , beni oluşturan harflerim teker teker ucuverirlerdi .. Sessice.. Sensizce .. Kimsesizce .. Bir avuç dolusu UMUT kaldırmıştım tozlu rafıma Seneler geçti .. Elimi attım .. Hiç birşey yoktu … Gönlüme giren hısrızlar BEN dahil Umut’larımıda çalmışlardı .. Hadsizce .. Şerefsizce .. Umarsızca .. Şimdi bana söyleyin herşeyi olduqu gibi gösteren kaç ayna var şu hayatta ? Siz aynaya bakarken sizi siz gibi mi gösteriyor sanıyosunuz ? Aciz sizin aynalarınız ! Aslında hepimiz suçluyuz ! Bu hayatta yaşadığımız için ! Hayatın senaryo’larında istemedende oynadıqımız için .. Aslında düşünüyorum Hayat’a KAHPE dedirten insanlarmı ? diye .. Öylece kalıyorum KARANLIĞI’ma sığınarak ..

Boşluktayım ..

One Comment

  • yaralı_kız dedi ki:

    tek kelimeyle süper yüreğine sağlık!! >:(
    ” Bir avuç dolusu UMUT kaldırmıştım tozlu rafıma Seneler geçti .. Elimi attım .. Hiç birşey yoktu “

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.