Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Kırlangıcın Aşkı – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Kırlangıcın Aşkı

By 12 Mart 200911 Comments
ImageGünlerden bir gün diyelim? Kırlangıcın bir,bir adama aşık olmuş: ve adamın penceresinin önüne Konup adama şöyle demiş:"ben seni çok seviyorum,lütfen pencereyi açıp beni içeriye al Da birlikte yaşayalım " adam:"olmaz alamam" sen bir kuşsun hiçbir kuş adama aşık olurmu. " kırlangıç bir süre sonra tekrar gelmiş "lütfen pencereyi açıp beni içeriye al..birlikte yaşarız Hem ben sana dost ve arkadaş olurum..canında sıkılmaz birlikte yaşar gideriz .. Adam cümlesini yineleyerek: "olmaz allamam..git başımdan "diye cevap vermiş. zaman geçmiş sonbahar yaklaşmış kırlangıç üçüncü ve son defa penceresinin önüne konup .adama tekrar şöyle demiş.lütfen beni içeriye al artık soğuklar başladı. Dışarıda kalamam biliyorsun ben sıcak havalarda yaşaya bilirim sadece. Beni içeri almasan başka ülkelere gitmek zorunda kalırım lütfen beni içeri alda burada kalayım.birlikte yemek yer omzuna konar neşelendirir sana arkadaşlık ederim. Adam git derhal başımdan ben yalnız kalırım.demiş ve kuşu kovmuş.kırlangıçta bu cevaptan sonra üzüntülü bir şekilde uçmuş ve uzaklara gitmiş adam kırlangıç uzaklara gittikten sonra Düşünmüş ben ne aptal ne kadar akılsız bir adamım.niye kırlangıçla birlikte kalmayı kabul etmedim? 

Ne güzel birlikte kalırdık .demiş kendi kendine nasıl olsa sıcaklar başlayınca kırlangıç yine gelir bende onu içeri alır birlikte mutlu bir hayat sürerim . demiş ve penceresini sonuna kadar açıp beklemeye başlamış yazın gelmesiyle kırlangıçlarda gelmeye başlamış ama onun kırlangıcı gelmemiş yazın sonuna kadar penceresini hiç kapamadan pencerenin başında beklemiş sormuş kırlangıcı gören oldu mu diye.haber allamamış kovduğu kırlangıçtan sonradan halini danışmak ve bilgi almak için bir bilgeye gitmiş. Bilge kişiye olayı anlattıktan sonra şöyle bir yanıtla karşılaşmış

KIRLANGIÇLARIN ÖMRÜ ALTI AYDIR: Hayatta bazı fırsatlar vardır ömründe bir defa elline geçer ve değerlendirmesen uçar gider. Hayatta bazı insanlar vardır ömründe bir kez karşına çıkar ve fark edemesen değerini bilmesen uçup gider. Ve asla geri gelmezler Dikkatli olun Farkında olun Ve bir düşünün:acaba kaç kırlangıcı kovaladınız pencerenizden bu güne deyin..

İŞTE BENİM KENDİ ÇOCUGUMA ANLATACAĞIM TEK MASALIM BU (NAZLIMA)
UYUMASI İÇİN ANLATACAĞIM
TEK GERÇEĞİM BU İŞTE.

11 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.