Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
ötesine sözler yetmez – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

ötesine sözler yetmez

By 18 Haziran 2009No Comments

"ask" dendi mi ötesinde susmak gerek çünkü ötesine sözler yetmez.. bir hoşçakaLLa bitebiLecek birsey değildir ve terkedilmis bir askın yerinde yine kırık bir hüzün kalır..kaybettiğinin yerine ne koysan dolmuyormus doğru.askın yalın halini yasayamadık hiç çnkü sen bana hiç kendin gibi gelmedin bana geldiğinde ya yaralıydın ya da kalbini kapatmıstın.acılarını anlat bana sevgilim anlat ki masal tadında düşler vereyim sana.senin yanındaki bu ölümsüzlüüğümden vazgeçip yasamına yasam katayım..sen sevin die sana sevinçlerimi verebilecek kadar çok seviyorum seni.. aşkını getir bana ..getir ki onu koruyup saklayayım kalbini ver ellerime ver ki onu kristal bir köşede aydınlıklarda saklıyım dokunamasın kimse.. ve ömrünü tesLim et ellerime..etki yanında olma gücünü bulayım kendimde seni sevmek yasak olmasın artık bana ve o bos yere harcanmaması gereken kimsenin o sözü duymayı haketmediğini düsündüğün 2 kelimeyi sna ben deilde kalbimm anlatsın.. ‘seni seviyorum ‘de. Deki bu kaLbim öLmk yerine simdi ve hep senin için atsın .. yoksa öLüorum ….. ve sna bi söz dha ellerin bnm en sevdiğim çiçeklerimdi ..

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.