Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Öylesine. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Öylesine.

By 14 Ocak 20093 Comments
Krizantem Misali

Öylesine

By 25 Ocak 200710 Comments

Biz ,
ne birlikte olabiliriz ne de ayrı kalabiliriz.
Biz , bir cümlenin iki farklı hali ,
Bir cetvelin iki uç köşesi
Ve sonu gelmeyen bir denklemin x ve y’siyiz.
Kendimiz olduğumuz kadar ötekileriz.
Birer anlamsız çelişkiyiz ..
Öylesineyiz!
Yani , hepsi o.

 ..kederleri kelimelere sarıyorum,
kocaman laflar ediyorum
ama hiç birini sevmiyorum..

Bugün günlerden soğuk, ellerim seni üşüyor, ne yapsam başa çıkamadığım bir dolu ”özledim” var dilimde sana biriken.. Ocak ayının olmadık bir perşembesinin ilk saatlerinde, gecenin bu artık gecikmiş zamanlarında, birden bire bir güneş mi doğsun istiyorum acaba? Ömrümden farketmeden geçen tüm sabahların inadına..

İçimdeki korkuyu kelimelere dökmekten bile korkar mı insan.. Pencereleri kapıları sıkı sıkı kapatasım var, çirkinlik sızmasın diye.. Gel kurtar beni! Fikrimin en fakir karanlığında cümlelerim bile ahenksiz biliyorum, kuşatılmış sözlerin kendine gömüldüğün anlar da olmasa ne olucak halim.. Zamanların hain olmadığını söyle bana, hadi.. Korkuların yersiz olduğuna inandır, hayatın çirkinliklerle dolu olduğunu ama hep yanımda olacağını söyle, bunlar doğru değilse bile hadi kandır beni, lütfen..

Read More

3 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.