Skip to main content
Sizden Gelenler

Saçmalıklar Tükürülen Bir Geceden…

By 16 Eylül 2008One Comment
Korkuyorum. Hemde çok. Islak bir kedi gibi bir köşede tirtir titriyorum. Ürkek bakışlarım karanlığın içinde seni arıyor. Nerdesin ? ? ? Evet nerdesin, nerelerdesin benim kaybolan sevgim. Mevsimler girdi aramıza ve senden tek bir ses bile yok kulaklarımda çınlayan. Özledim seni dedikçe boğazımda düğümlenen heveslerim sadece ellerimde kalan. Bekliyorum bilmediklerimi sanki. Sessiz çığlıklar atıyorum saçmalayan sesimle. Korkuyorum. Bedenim kendi kendi zehirliyor. Ruhum satılmış. Kaçıncı kez kürek mahkumu oluyorum sevdanda. Sonsuzluğum oluyor tüm cezalar. Senin yolunda korkutmuyor ya ölüm beni, ama belirsizlik kemiriyor düşlerimi. Düşüşlerimde paramparça oluyorum tutmadığın için beni. N’olur tutsan sende ellerimi, sımsıkı sarsan n’olur. Sen… Ben… Nerdeyiz şimdi… Takvimler ömrümüzden çalarken günleri, hayat seni benden günbe gün uzaklaştırıyor. Kaybediyorum sanki seni. Avuçlarımın arasından kayıp giden su misali. Tutamıyorum, sıkıp avuçlarımın içine hapsedemiyorum. Kahrediyor bu benliğimi. Ağlamayı bile beceremiyorum. Tıkanıp kalıyor tüm duygularım gözlerimde. Gözlerimin önünde siluetinle yapayalnızım.

Her uzandığımda sana, bulanıklaşıyor herşey. Hıçkıra hıçkıra sarılmak istiyorum sana. Off benim sersefil aşkım off. Ben kayboluyorum. Sen hala yoksun…ve silik bir yaşam izi kadar değersizleşiyor sanki tüm yaşamım.. Hadi duy benim serzenişlerimi, hıçkırıklarımı. Tek isteğim bir kaç cümle. Peşinden tüm dünya ya karşı dik durabileceğim yine. Çok mu zor sevgili, söyle benim yanımda yürümek çok mu zor. Yanımda hissetmek istiyorum sadece seni. Sadece seni dinlemek istiyorum. "Seninleyim…"

Ne_o
01.12.2007

One Comment

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.