Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
senden gitmek – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

senden gitmek

By 07 Ekim 2008No Comments

GELİŞ GİDİŞLERİN ; YÜREĞİMDE KÜLLENİP DURAN ATEŞİ ALEVLENDİRİP DURUYOR HABİRE… NE BİR DAHAKİ GELİŞİNE KEFİL OLABİLİYORUM NEDE GELİP TENİMDE TEMMUZ ATEŞLERİ YAKMAYACAĞINA .. NE ZAMAN SON VERECEKSİN BU GERİLLA SALDIRILARINA ? SAVAŞ BALTALARINI TOPRAĞA GÖMÜP NE ZAMAN BARIŞ ÇUBUĞU İÇECEGİZ ?.. YORULDUM HEMDE ÇOK YORULDUM HER GELİŞİNDE YÜREĞİME BİR ÇİVİ ÇAKIP GİTMELERİNDEN … BEN GİDİYORUM YÜREĞİMİ BİR AYAĞI KIRIK MASAMA BIRAKIP KAÇIYORUM SENSİZLİĞE LACİVERT DÜŞLERİN PEŞİNDE KOŞMAKTAN YORULAN BEDENİMİ İÇİME ASIP GİDİYORUM. SEN HER GELİŞİNDE BİR ÇİVİ DAHA ÇAKABİLMEN İÇİN YÜREĞİMİ SANA BIRAKIYORUM . AMA BEN GİDİYORUM OLMAYACAĞINA KEFİL OLABİLECEĞİM TOPRAKLARA GÜNEŞİN BENİM İÇİN DOĞDUĞUNA İNANACAĞIM YERLERE GİDİYORUM SENİ SANA BIRAKIP GİDİYORUM ….

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.