Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Unuttuk mu? – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Unuttuk mu?

By 13 Mart 2009No Comments
Unuttuk mu? Hayır.Unuttuk deriz halbuki.Ama unuttum derken bile aklından geçen o değil mi? Unutmak için çabalarken yanan içimiz..Onu unutmak için bir sürü bahane üretmeye çalışmak.Kendimizi kandırmak olsa gerek.Unutmak diye bi kavram yok fikrimce.Unuttum dediklerimiz değil mi sözde unutulanların arasında saydıklarımız ki hala dudağımızdan çıkıyorsa ‘O’nu unuttum diye, unutmuş muyuz? Hayır inanmıyorum buna.Bir anda başlayan bir şarkı, bir film, beklediğiniz otobüs durağı hatta ve hatta birlikte yaptığınız bir espiri bile yıllar sonrada olsa akıldaysa unutmak diye birşey yok.Özellikle unuttum dediklerimiz değil mi telefon her çaldığında ‘O’ mu diye heycanlandığımız.. Kahretsin… tamam hiç bitmiyecek biliyorum Hiç tükenmeyeceksin bende Hiç çıkmıyacaksın içimden Hiç ayrılmıyacağım benliğinden ama… Hiç bilmeyeceksin Hiç görmeyeceksin Hissetmiyeceksin!!!

" Güzel kalan yaralar vardır.Sende benim artık ancak izi belli olan, zaman zaman yanlış bir dokunuş ya da mevsimsiz bir yağmurla sızlayan ama hep güzel kalan yaramsın" Sana gitme demiyeceğim Ama gitme Lavinya Adını gizleyeceğim Sende bilme, bilme Lavinya….

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.