Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
YaLaN-DoLaN… – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

YaLaN-DoLaN…

By 28 Ocak 2010No Comments

ImageZaman Zaman,bir sıkıntıdır içimde var olan!Bir kırgınlık,bir yok oluştur belkide yaşanılan.Gittiğinden midir bilmem? ihanet edişinden midir bilmem?Bir öfke,bir kin var;pes edip gittiğin yerde… Cesaretin vardı!Dillere destan.Cesaretini bıraktığın yerde,bir kız vardı;tek başına üstlenen bu aşkı…APTAL olmalıydı!!!Sevdamız vardı,herkesin dilinde dolanan ve bir anda yalanlarla boğulan,yok olan,KAYBOLAN SEVDAMIZ… Beraber başlamıştık,beraber ağlamıştık,beraber yaşatmıştık bu sevdayı!Bir anda kaybolan,kahrolan bu sevdayı…Ve sen ne çabuk unuttun SİLE BİLDİN BUNLARI.. Tek başıma yaşadım ben;bu sevdadan arta kalanları,ACILARI,tek bir gecede yükledim bunca göz yaşını!!! …..VE…….. Derin bir AH sürdüm dudaklarıma,ne kadar susulacak sa o kadar sustum,Yokluğunda. Vazgeçmeliydi m oysa Bende silmeliydi m Sustuğum kadar Susturmayı da bilmeliydi m Ben sen değildim SEN DE BUNU BİLMELİYDİN…..

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.