Skip to main content
Sizden Gelenler

Yanımda Kal

By 09 Temmuz 20088 Comments
Yanımda kal! sende yanlızlığa terketme beni onlar gibi,bırakip gitme üzme ne olur kırma kalbimi…… Dayanamaz yüreğim bir gidişe daha katlanamaz, yıkılır cansız bedenim dizlerim üstünde çöker ağlarım, ne olur yalvarırım, terk etme beni yanlız koyma beni! Bizim sevdamız var onu yok sayamazsın es geçemezsin, bi kalemde silemezsin eski bir eşya gibi bi kenara atamassın beni dimi? Kıyamassın sen bana, beni ağlatmassın değil mi? Sen ki bana dokunmaya kıyamazdın incinirim diye canım yanar diye şimdi böyle acımasızca bi gidişe beni alıştıramazsın canımı yakamazssın. Gidemezsin böyle nedensiz sebepsiz, kapıları kapatırım dünyaya çıkamazsın gidemezsin bu evden izin veremem sevmediğini bilsem bir an bile durmam açarım kapıları sonuna kadar git nereye gideceksen derdim ama sen beni benim seni sevdiğim gibi seviyorsun biliyorum. Bu yüzden göndermem seni bir yere bırakmam seni bu ıssız kötülüklerle dolu şehirde yanlız bırakmam seni Bi hata mı yaptım yanlışım mı var gişine sebep arıyorum bulamıyorum herşey olması gerekenden fazla mükemmelken nereye böyle nereye yarim söyle.. belliki söylemiyceksin ısrarla gitmek isteyişinin bi sebebi olmalı artık sormıycak al anahtarı böyle sen perişan ben perişan al anahtarı aç şu kahrolası kapıyı git ozaman ağlaya ağlaya git o zaman.


Dayanabilecekmisin buna ben dayanamam bu yokoluşa katlanamam sensizliğe, taşıyamam sensizliği başaramam hoşçakal sontanem hoşçakal bi canım var oda sana helal……………

8 Comments

 • filiz dedi ki:

  bırak gitsin eyer seninse sana dönecektir ve eyer dönmeyecekse hiç bir zaman senin olmamıştır demektir ama yinede yüreyine sağlık 🙂 🙂

 • mertadam dedi ki:

  neden bu kahrolmalar,figanlar nedendir ki KAL demeyi gurur yaparsın..uğruna harcadığın kahrolası yıllar geri mi gelir sanırsın..anılar can yakar,hüzün kapkara defter misali…sıkma dudaklarını bıral çıksın..KAL..GİTME BİTANEM..KAL..

 • yaralı_kız dedi ki:

  [i][/i] ben onu çok sevdim ama o asla dönemez bir daha bana geri gelemez çok şey değişti o gideli çok üzdü ağlattı beni şimdi ikimizinde bambaşka hattları var gelse yeniden dese bişeyler değişir miki

 • mertadam dedi ki:

  İki sene önce tanıdığım birini hatırlatıyorsun bana,duygular aynı ,ifadeler aynı..ama dediğim dedik diyen biriydi,değerliydi oysa anlamazdı…o da hüzünbaz dı..sağanak tı..inanmaz dı..sonunda kopardı kendisini benden..başkası var dedi..sustum..iki seneyi geçti..sadece merak ediyorum..o..sen olabilirmisin ?

 • yaralı_kız dedi ki:

  “o” olma ihtimalini soruyorsun bana o olmam imkansız ,çünkü giden ben değildim o ise mert biri değildi o benim en temiz en masum duygularımı kirletti ama kızamıyorum yinede hem ondan ayrılalı kaç yıl oldu ama hayatıma birini bile alamadım ona değil kendi içimdeki sevgiye ihanet edemedim ben …”o” sen onu arıyorsun hala herkesi ona benzetip o sanıyorsun umut ediyorsun ama dediğim gibi imkansızı umuyorsun benim gibi ……..

 • mertadam dedi ki:

  18 temmuz da yazdıklarını okuyunca daha iyi anladım ”o”sen değilsin.şimdi çok iyi anlıyorum seni, gerçekten yaralısın..ve ben çok üzgünüm bu halde olduğun için..en azından üzücü bir olay yaşamışsın..Allah sabır versin,ne desem boş belki ama asla kendine böyle davranarak seviyeni düşürme..şunuda unutma..”kim ne yaparsa kendine yapar”..sen kendi değeri bil..birilerini düşünerek veya sızlayarak geçen senelerini ve ileride neden şu kadar senemi boşuna harcamışım pişmanlığını bir düşün..bir tek sen olmadın ve olmayacaksın bu duyguları yaşayan..inan değmez..değmeyecek..bana gelince ben umudumdan seni ”o” kişi olarak düşünmedim..açıkcası onun buralardan kopma ihtimalini düşünmüştüm ve hala bilmiyorum..buralar derken sanal alemden bahsettim..çünkü şu bir gerçek ”SANAL ALEM YALAN ALEM”..kendine saygın olsun kimseyi dert etme..k.i.b..sevgiler saygılar..

 • yaralı_kız dedi ki:

  doğru diyosun aslında değmiyor değmezde zaten,o pişmanlığı ise yaşadım ben artık eskisi gibi kahromuyorumda zaten sadece bi burukluk oluyor ama yeni güne gülerek başlıyorum artık ;)teşekkürler

 • jasmin dedi ki:

  bırakma beni insanlar kötüüüüü

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.