Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
“Bahar Kederi” diyelim.. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Krizantem Misali

“Bahar Kederi” diyelim..

By 05 Mayıs 20073 Comments
Keder iste, darmadağan..
Ne kadar da yalnızım, içler acısı ama yaşayan bilir elbette..
Bugün bir çiçeğe dokundum, bu kadar mı zordu filizlenmem.. Bir ışığım bile yok, anlıyor musun?
Toparlanması güç bir yığın soru işareti meşgul etse de beynimin kalbe en yakın kısmını, bilmediğim bir şeyleri özlüyorum elimde değil..
Yalnızlık astarı yüzünden pahalı birşey demiş miydim… Bu suskunluksa aslında içimden esiyor, bakma dışarı vurduğuma.. Kuracak yeni bir hayatım yoksa da "yine de uğraşıyorum rastgele, bu eskimiş kelimelerle.."

Bu bahar kalbime iyi gelmedi biliyorum..

Şeytan, bu gece dürtmesen olmaz mı? Üstüme gelme, zaten yeteri kadar "nereye çekseler giderim" modundayken, yine de gülümsetecek tek bir nedenim hala varken..

Ne kadar sorumsuzum bu gece, sahip çıkmaktan yoksun kalmak bana göre değil aslında. Bak herşey ters gidiyor, içim daralıyor, koşup şu pencereden atlayasım var.. Kendimi değil belki ama kendime dair tüm dileklerimi kaldırıp attım az önce, oh sefam olsun! Hayali olmayınca insan umut etmiyor, boşa giden bekleyişler yaşamıyor,
öyle sakin, yokmuş gibi, sanki olmamış gibi devam ediyor..

Nedir bugün günlerden, pişmanlık mı?

Hiç bilmiyorum desem..

..

3 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.