Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Eskiyen Nağmeler.. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Krizantem Misali

Eskiyen Nağmeler..

By 24 Haziran 20075 Comments
Aşk dedikleri çocukluk kadar eski benim için. Öyle ya da böyle vurulacağımızı bile bile oynadığımız yakartop misali.. Ama oyun bitti! Ve o günlerden sonra, hiçbir şey eskisi gibi olmadı!Benim içim çok ama çok gecikildiğini anladığım günlerdeyim şimdi.. çabuk mu büyüdük dersin? Büyüdük ki farkında olmadan geçip giden Ağustos’lar, cumartesiler ve zamansız tüm tarihler yakmıyor eskisi kadar.. Bak nasıl eskiyor her şey, nasıl da eskiyor..Sıralarda hala adın yazılı mı bilmiyorum, geçtiğim yollar benden sonra da ağladı mı bilmiyorum, ben perişanken mutlu olabildin mi bilmiyorum.. Ben de içimde seni hep özlemenin telaşı ve yokluğunda payıma düşenlerle, vurdum kendimi hayata, bil!

Şimdi ise sadece iki şeyi düşünüyorum;

benden sonraki seni,
ve..
Senden sonraki seni..

.

5 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.