Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Evlenme teklifi (tüp mağduru) – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Evlenme teklifi (tüp mağduru)

By 10 Ağustos 2008One Comment
Emine.. Sakarynın gülü emine ,sana buradan açılmak kalayıma geldi .Cesartimi toplayıp Çoçuklarımın anasının vefatından sonra çok sefil olduk bilin mi çocuklar hemide ben hemideyi yazmamın sebebi emineye kafiye olsun diye yani .. Karım dursaliyenin banyoda kendi kendini çimerken ,tüpten sızan gazdan . Cıbıl bi halde gitti .Sonra biz öksüz olduk. 40 ‘ından sonra yeni bir çocuklarıma analık etcek ,bana karılık edcek bi karı aramaya başladım .Çevremdeki benim gibi dul kalmış karılar neyim varama ,ben beni taşıaybilecek temiz okumuş bi karı arıyorum. Bundan dolayı bir çok siteye başvurdum sanal ortamda acaip karılar var ama biraz yiyici gibi geliyorlar.. Dursaliyenin hakkını öyle neyin bilmediğim karılara yedirmek istemiyorum . Kemiklerini sızlatamam ,dünyada zatii çok sızlamıştı mezarda cıyaklamasını istemem .Malım var yani bi arabam var 90 model doğan L gazlı ,gerçi dursaliyenin gazdan gidişinden sonra gazdan korkmuyorum değil ama ucuz oluyor, olsun .Yirmi beş dönüm sulak yerde tarlam var. 35 büyük baş mal ,120 koyun var. İstanbula kurban getiririm , anlıyacağın kazaniyrem hani .Köyün en kariyerlisi benim muhtar 1 azasıyım elini sıcak sudan soğuna değdirmem köyde törelerimiz biraz ağırdır ama ben seni şehirdeki evimde koyacağım ..

Korkmana gerek yok banyodaki tüpü değiştirdim elektrikten carpılmazsan mutlu bi evliliğimiz olur. Cocuk neyim en fazla bi tane yaparız ,zatii benim 5 tane var emine .çocukların yaşlarını yazıyorum en büyük oğlan saffet 10 yaşında mal yayıyo, bi küçüğü hanife o kuran kusunda okuyoo yaşı 8, sonra ekrem 5 yaşında okula bşalamadı henüz boş boş bakınıyoo .Küçüğü satı 3 yaşında .En küçükleri 10 aylık , dursaliyemin sanki içine doğdu son sebinin ismini huri koydu .. çocuklara anam bakiyii ama anam yaşlı olmuyoor dizlerinden kalkamiyi zati. Öyle uzun uzun yazmaya gerek yok Niyetimi anladın herhalde vazgeçemiyeceğin teklifle geldim saa .Emine ben seni sevdim, hoş neyim aldım .Eğer evlenelim dersen olur evleniriz valla bana karı çok hem okulunu bitirene kadar da elişmem ,kafan dağılmasın .. Düşün olur olmaz diye bana bi dönüş et , Olmazsa bende diğer adaylara yönelirim oldu hadin haberini bekliyorum sevdiğim sağlıcakla kal ..

rumuz tüp mağduru

MİRAÇ AKYÜZ

One Comment

  • Hüzün Kovan dedi ki:

    😀 Takıldım kaldım tüm yazılarınıza ,son noktayı gülümseyerek kapatmak iyi olacak bu kadar hüzünden sonra 😀 😀 😀

    Tebrikler:D

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.