Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Kahraman – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Kahraman

By 07 Ağustos 20082 Comments
Imageinsan hayatı için ya kendine bi kahraman seçmelidir,ya da kendinin kahramanı olmalıdır.. ben kendimin kahramanı olamam,hep bi eksiğim var kendime yada yaşamayı bilmiyorum tam olarak.. başkası kendisiyle yaşar ben kendime birini belirlemeden yapamam konu sadece budur aslında.. ama o kahraman olduğunda herşey daha farklıdır onunla birlikte her gün biraz daha yürürsün hayat çizgisinde bence.her gün bir gram daha fazla öteye gidebilirsin.. onunla yaşamayı ya seversin ya da seversin yani yadası yok bence bana göre olmamalıda çünkü zaten mutlu olmayı başarmak için bir yol ilerlemek içindir o kahraman.. ama kendinden hep uzak gerçeği. yani yanında bulunması gereken sadece silueti.. ben böyle inanıyorum. olmazsa olmazımdır zaten benim dayandığım kişi. ama neden sevdiğimse pek bi cevapta veremem size.çünkü siz hiç ben oldunuz mu? hiç benim yaşadığım şeyleri bende yaşadınız mı? bu yüzden cevabı ne şekilde anlatırsam o kahraman sizin kahramanınız deildir bu yüzden cevabında sizin cevabınız doğru cevap olmasını beklemeyin… ben kahramanımla tanışmak istemem mesela. çünkü tanışırsam onun bende ki yaşattığı siluet tamamiyle silinebilir d daha da büyüyebilir d ama silinme ihtimali daha büyüktür çünkü sen onu istediğin şekilde şekillendirirsin istediğin şekilde çizer istediğin şekilde çalarsın.. ona birisi bir fotoğraf der biriside bir şarkı.yani tüm görülmek istenenler farklıdır. o yüzden ben ne size onu anlatmaya çalşıyorum nede inandırmaya.bunu yazma amacımsa esinlenmek ,yazmak istemek. bişeyleri kanıtlamaya çalışmaksa umrumda bile diil açıkcası..kelimeler yetse daha neler neler aslında.. eğer kahraman olarak gördüğünüz biri varsa onu asla kirletmeyin.hep içinizde kahramanlığıyla,güçlülüğüyle yerleşip kalsın orada.

2 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.