Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Işıl ışıl doğarsın içimde… – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Işıl ışıl doğarsın içimde…

By 11 Kasım 20076 Comments
Hatırlarmısın diye başlayan cümleler … seninle bir yaşanmışlığın olması bütün bunlar bile beni mutlu etmeye yetiyorken gözlerime bir kere bakman benim içimde ne fırtınalar koparıyor güzel gözlüm. Bütün yolların sana varması ne güzel yağmur yağar ;damla damla sen dolarsın içime… güneş doğar ; ışıl ışıl sen canlanırsın gözümde, gülümsemelerin belirir önümde… Yüzün gelir aklıma tıpkı güneş gibi baktığın zaman içimi ısıtan yüzün… Hiç unutabilirmiyim seni hiç engel vurabilirmiyim duygularıma… Hiç gurur yapmadık hiçbir şey sevgimizden üstün olmadı ve biz şu anda o büyük aşkımızla dimdik ayaktayız. İçimdekiler kalbime sığmıyor dışarı vurmak istiyorum haykırmak delice haykırmak.. bastıramıyorum hislerimi. Aklıma gözlerin geliyor istesemde engelleyemiyorum. Herkeste olan şeyler belki de sende farklılaşıyor yada sen gerçekten farklısın. Sen meleğim,iyi kalplim; sana hiç git diyemedim biliyorum sen de gerçekten seviyorsun bu aşk hiçbir zaman yalan olmadı ki. Ben seni hep yaşatacağım kalbim körelmeyecek ,her daim sevginle solmadan yeşerecek bu aşk.

6 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.