Skip to main content
Sizden Gelenler

SeSsİz İsYaN dÖnemlerimİz…

By 11 Kasım 20073 Comments
Acı çekerek öğrenirsin hayattan Yeni kararlar alırsın Kurallar bozarsın Yeniden bozarsın yaparsın hayatını Belki sen de parçalanıp tamir olmaktan bıkmışsındır Yeni arayışlara geçersin Kendini kendinden başka kimse sevmeyecek Bunu da anlarsın birkez daha Doğrunun farkındasındır bilirsin Ama yine yanlışı seçersin Yanlışı seçtiğini de bilirsin Hayat böyle dersin Ve içerlersin kendi kendine İsyanlar başlar yüreğinde Sesini duyuramazsın kimseye Sessizliğinle susturursun sesini Ve sessiz isyan dönemi devam eder Zaman istersin sonsuzluğa akmak ve de Hiçbirşeyi bilmemek,kendini kaybetmek ve herşeyi zamana bırakmak… Biraz koyverirsin kendini Bırak ta başkaları düşünsün biaz Bırak dertleri bir kenara dersin içinden İşte hayat bu FaRklı duygulardan ibaret Bu farklı duygularla değişen gelişen bizlerden ibaret Üzülürüz,severiz,güleriz,ağlarız Ve biz insan olarak hepsini yaşarız !!!

3 Comments

  • hüzünbaz dedi ki:

    Hatalar insana mahsustur. Bazen doğruyu bulmak için fazla fazla bedeller ödemek zorunda kalırız. Olsun.. Ben hatalarımı da, ödediğim yahut sırada ödenmek üzere bekleyen bedellerimi de seviyorum.. Hepsi benim çünkü (:

  • canan dedi ki:

    bazen insan bilmez bilemez hüznünü ağlamak haykırmak ister sebebsiz.belki vardır bi sebebi fakat kendine bile itiraf edememiştir.duvarları vardır korkar küçük bi kız çocuğu gibi ama hüzün her kişide olmaz hüzünü severiz belkide insan olduğumuzu hatırlatır bize en çokta gecenin hüznü kavurur yüreğimizi hissedebiliyorsak eğer sevdiğimizi ve sevildiğimizi.

  • bahar dedi ki:

    bu şarkıda ozlemlerimi unuttukları mı ve geleceğimi görüyorum 🙁 (GECENİN HÜZNÜ)BANA bir cok sey anlatıyor.. yazarının eline sağlık çook güzel bir parça..dinleyin tavsiye ederim..

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.