Skip to main content
Sizden Gelenler

Seni sevmenin anlamı..

By 28 Eylül 20096 Comments
Bir parça burukluk var içimde, Seni düşünmekten olsa gerek… Yada senin beni düşünmediğini bilmek! Bir yanımda yarıda bırakılmış aşk romanı, diğer yanımdada Nazım Hikmet dizeleri. Elim gidip geliyor alıp almamak arasında kararsız kalmışlar gibi! Tam karşımda ise senin resmin, bakmaya doyamıyor gözbebeklerim, ama kalbim kapatıyor tüm gözlerini! Ölüyorcasına çırpınıyor göğüs kafesimde, ritmi artıyor git gide. Heyecanlanıyorum, içimde bir şeyler kıpırdıyor, sanki karnımda kelebekler uçuşuyor! Öyle bir duyguki seni sevmek. Evet..! Seni sevmek ama sevilmemek, acı veriyor belkide, ama vazgeçemiyorum senden! Senden ve seni bana bağlayan herşeyden, gözlerinde, gülüşünden, teninden! Senden ne kadar uzak olursam olayım teninin yumuşaklığını, nefesinin sıcaklığını bakışlarının samimiyetini ve o mis kokunu hissedebilmektir seni sevmek! İşte bende seni böyle seviyorum!!!

6 Comments

 • hatice dedi ki:

  Evet..! Seni sevmek ama sevilmemek, acı veriyor belkide, ama vazgeçemiyorum senden! Senden ve seni bana bağlayan herşeyden, gözlerinde, gülüşünden..

  çok beğendim (:

 • sümeyye dedi ki:

  çok güzel lütfen sevenler okusun 😉 😉

 • sümeyye dedi ki:

  sensizlihi özlemeyi sevmeyi kahrolmayı anlatan bir şiir çok güzel

 • öznur dedi ki:

  anlamlı ve güzel sevmenin ne demek olduğunu anlayanlar anlar sadece arkadaşlar ….gerisi hikaye gelir

 • .. dedi ki:

  müthişş.. Evet..! Seni sevmek ama sevilmemek, acı veriyor belkide, ama vazgeçemiyorum senden! Senden ve seni bana bağlayan herşeyden, gözlerinde, gülüşünden..<

 • zeki dedi ki:

  seni sevmek gercekten çok zorr be şeker

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.