Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Sıra Bende (Hayat) – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Sıra Bende (Hayat)

By 25 Ekim 20083 Comments
Bende anladın mı bende seninle zamansız bir şekilde oynayacam hemde çok kötü oynayacam bana yaptıklarına ve yaşattıklarına pişman olacaksın. Çok pişman hemde çok pişman. Çünkü ben bunların hiç birini hak edecek bir şey yapmadım . Seni sevmekten başka suçum yoktu biliyorsun. Çünkü sana çok güzel bakıyordum.ama sen bana ne yaptın . Hemde hiç beklemedğim bir anda . Kendine yani hayatıma alt üst ettin . Nelere niçinlere cevap arıyorum hiçbir şey bulamıyorum artık . Dedim ya ben sana inat yinede güzel bakacam sana . Çünkü sen bana yaptıkların için pişman olacaksın . Ve bana baktıkça hep acı çekeceksin . Tıpkı benim sana her baktığımda acı çektiğim gibi . Benim gibi acı çekeceksin sende (hayat) Ama ben atlatacağım ya sen benim gibi güçlü ola bilecek misin bakalım. Onun için çok iyi düşün ve takrar karar ver yaptıgın şeyleri düzeltmeye ve karartıgın hayatlara birer ışık saçmaya yani kendine ikinci sansı ver . Görüşmek üzere güzel bir yaşam yolunda.görüşmek üzere (hayat). İşte böyle gideceksin salına salına ardına baka baka kimi bekliyorsunda bakarsın da ardına demezler mi adama .

Sen bir gurursuzu sevmedinki güzelim benim gibi ki gelsin ardından. O asilce sevdi ve asilce gitti. Yaptıgın şeylere kuşkunmu varki şimdi elem içinde ağlarsın. Görünen köy misali varmıydı gerek kılavuza.şimdi yerli yersiz ağlama vaktidir. Çevrene ne yapacam diye sorma vaktidir. Benim yaşadığım ve sordugum gibi. Alacağın cevabı ben söylüyeyim güzelim. (BİLMİYORUM )diyecekler. Kimin gücü yeterki zamanı geri çevirmeye .öyleyse sadece sensusmayı dene benim gibi. İlk gittiğin gibi güçlü sansınlar seni. Bu beni daha mutlu eder. Sen beni düşünmediğin gibi ama ben düşünüyorum . Çünkü ben sen değilim. Bir çaresizi sevmişim dememem için sen öyle olmasanda ve ben bilsemde.sen güçlüymüş gibi yap.(BEN GİBİ) Şimdi hoşça kal deme zamanı.ama sen hoşça kal demeyi hak etmiyorsun . Sevmenin ve sevebilmenin hakını verenindir o unutma.sana sadece tek bir sözüm var . Bu ömrü sevgiye hasret mecnun yaşaman dileğimle.yinede hoşça kal. (SEVGİLİ HAYAT)

3 Comments

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.