Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Son Kez. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Son Kez.

By 08 Haziran 2010No Comments
İçliyim yalnızlığıma
Dargınım yanlışlara.
Seyre daldığım bu dünya
Dönüyor ya durmadan , beklemeden ..
Hangi elden bu düzen? Göz ardı edemeyeceklerim var. Durup da beklemek istediklerim .. Ben artık bir başkasının kefiliyim. Beni alıkoydu olanlar. Maziyi ise çoktan uğurladım Göçük altından .. Can havliyle attıklarımın ardından şimdiki pişmanlıklarım. Göz göre göre ateşe saldıklarım .. Küstürdüm olanları Kırdım kayıplarımı. İstese almaz mıydım saklı yaşadıklarımı? İstemediler. İstemedi onda bıraktıklarımı almamı. En değerli mal varlığım kaldı o kirli evlerde. Zaten bitikti Şimdi kim bilir nerelerde , ne halde? Korkmuyor değilim yaşayacak olacaklarımdan .. Bu kirli bakışlardan .. Usul usul bağırıyorlar ardımdan. Duyuyorum. Ama duramıyorum .. Elimden kaçırdıklarım var belki de. Kalp şimdi düştü o derde ..
Boşlukta bir ses
Ensemde bir nefes
Tam bu sırada bir bakış özlediğim son kez .

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.