Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Tekerrür. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Tekerrür.

By 08 Haziran 2010One Comment
Gözyaşımın bittiği yerde görmediğim bir şey akıyor benden .. Eksiliyorum. Kavramsal bir düş sonrası aslında bu yere düşüşlerim. Ruhumun emaneten alındığı Ve benliğimin kiralandığı Geriye sadece hissiz bedenimin kaldığı bir silüetle idare ediyorum. Kendimi sınıyorum. Aslında beraber gezdiğim Birlikte uyuduğum Ve birlikte uyandığım Bu ben benim değil .. Durmadan ağlayan Her güzel şeye takılan Ve manasız başarılara imza atan Bu ben benim değil .. Yaşadığım her şey bir öncekinin aynısı sanki. İzlediğim bir filmin tekrarı gibi. Oyuncular farklı Ama oyun hep aynı! Hangi göze baksam aynı soru Hangi çekmeceyi açsam aynı anılar Hangi tişörtü giysem aynı koku Hangi yola girsem aynı hata Ve hangi kalbe güvensem aynı hayal kırıklığı .. Düşünüyorum da kırılan ne çok şeyim var; Kalbim , düşlerim , sevgim , güvenim ..
Ne çok kötü anım var , yaşamak istemediğim
Ama yaşamaya itildiğim ..

One Comment

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.