Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/turkboar/huzunbaz.com/wp-content/plugins/js_composer_salient/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 205
Zamanın Eli. – HÜZÜNBAZ Skip to main content
Sizden Gelenler

Zamanın Eli.

By 22 Temmuz 2009No Comments
Derininiz sızlar bir zaman sonra. Derinine sızlar hemde ,laf anlatamazsınız o amansız sızıya. Sayfaları çevirmeye başlarsınız o an da .. Tek tek , atlamadan. Geçmişin geçmemiş olduğu ortadadır bütün çıplaklığıyla. Okudukça anlarsınız ki canınızdan birer parça oralarda kalmıştır , sayfa aralarında .. Birbirine karışan harfler okumanızı kimi zaman güçleştirsede tozlar engel olamamıştır kanayn yerlerin gün yüzüne çıkmasına. Biraz daha gülümseyemeden araya giren bir hayat vardır ortada ; Sukunetini koruyan ,yüzsüz , afsız , acımasız ve de arsız .. Engel de olamazsınız dökülen yaşlara. An gelir susarsınız. Gözünüz dalar çok uzaklara. Oralarda aramaya başlarsınız kaybettiğiniz anlamları , bilmeden boşa çabaladığınızı. Gördüğünüz , görebileceğiniz tek şey kandırmacadır o uzaklarda. Daha önceleri olduğu gibi. Çevriliri bir sayfa daha o düş kırıklığıyla .. Fark ettiniz mi ne çok kırılan şey var hayatınızda? Maalesef alçısı yok , yapışmıyor sonrasında. Yarın da bi gün diyorlardır muhtemelen ısrarla. Doğrudur , bilirsiniz ; yarın da bir gündür aslında. Dün de bir gündü oysa. Akıp gitti deli zaman .. Dün geçti , bugün de geçiyor aldırmadan. Dünde kalmadı hiçbir acı bugüne taşındı size fikrinizi bir kez olsun sormadan .. Yarın? O da yer vermeyecektir sırasından .. ”Ah bir gün olur unutulur , demiştin ya. Söyle bana , n’asıl olur unutulur unutulur unutulur? .. ”

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.